top of page

ÜE sari: Emili

ÜE lugude sari on seeria persoonilugudest, mis räägivad lähemalt mõnest üliõpilasesinduse personali liikmest ja tema tööst. Ikka selleks, et kõigile tudengitele tutvustada üliõpilasesinduse ülesandeid ja tegemisi Tallinna Tehnikaülikoolis. Sari ilmub Juulius Tipika blogis kord kuus.

Karastusjoogid, ettevõtete meened, snäkid, kupongid ja muud toredad tasuta asjad, mis tudengitele meeldivad, jõuavad paljudele tudengiüritustele tänu üliõpilasesinduse tublile reklaamikoordinaatorile. Tema ülesandeks on suhelda ettevõtetega ja leida üritustele sponsoreid. Märtsis võttis üliõpilasesinduse reklaamikoordinaatori ametikoha üle Emili Järv. Tegime temaga lähemalt tutvust.

Emili on 2. kursuse ärinduse tudeng. „Nägin seda tööd endale hea väljakutsena. Ma polnud varem midagi sarnast teinud, aga turundustöö ja kommunikatsioon on ka minu erialaga seotud. Tuleb kindlasti edaspidises elus kasuks,“ ütleb ta. Senini on Emili tegelenud TalTech jooksule sponsorite leidmisega ja rebasekottide organiseerimisega. „Mõned ettevõtted ei vastagi meilidele, teised on väga varmad toetama,“ räägib Emili reklaamikoordinaatori tööst. „Tore on see, et seda tööd saab teha rahulikult omas tempos kooli kõrvalt ja üliõpilasesinduse meeskond on väga vahva.“

Emili Järv

Üliõpilasesinduse tegemistega puutus Emili esimest korda lähemalt kokku eelmisel aastal tudengiesindajate väljasõidul. Ta on ka Majandusteaduskonna Üliõpilaskogu liige, laulab Akadeemilises Naiskooris ja kuulub ka selle juhatusse. „Naiskoori juhatuses on minu ülesandeks teha postitusi meie koosviibimistest, kuid neid on sel aastal väga vähe olnud,“ lausub Emili. Sügisel tegid nad proove maskides ja hajutatult, kuid detsembrist jäi seegi katki. Mai alguses katsetati koorilaulu Zoomi vahendusel. „Laulad kodus üksinda arvuti ees. Seda küll koorilauluks nimetada ei saa,“ naerab Emili. Muide, järgmine hooaeg on Naiskoori juubelihooaeg! Hoidke silmad-kõrvad lahti, kindlasti tähistavad nad seda vääriliselt.

Vabal ajal meeldib Emilile väga jalutamas käia ja lugeda. Ta soovitab teistelgi võtta kätte Fredrik Backmani romaanid. „Sel kirjanikul on väga hea huumorimeel ja ta oskab oma tegelastes huvitavaid isiksusejooni tabada. Mõnus lugemine ajaviiteks,“ soovitab Emili.

Lisaks meeldib Emilile puslesid kokku panna. „Käeline tegevus teeb minu jaoks kodus loengute kuulamise ja keskendumise palju lihtsamaks. Soovitaksin seda nippi proovida teistelegi, kelle jaoks on kodus keskendumine keeruline,“ ütleb Emili.

Emili kuulub ka Esinduskogu uude koosseisu. Just nagu eelmine reklaamikoordinaator Annabelgi 😉

Emili Järv. Foto: Mattias Kitsing


Comments


bottom of page