top of page

Üliõpilasesinduse personali suvi algas Saaremaal!

Mis võiks olla veel mõnusam, kui pärast tegusat semestrit veeta kaks päikesepaistelist ja aktiivset päeva koos lõbusate kaaslastega! Just nii möödus TalTechi üliõpilasesinduse personali suvine väljasõit. Sel aastal toimus traditsiooniline üritus Saaremaal Anni turismitalus.

Foto: Mattias Kitsing

Väljasõidu esimene päev kulges sportlikult: matkasime Harilaiu poolsaarel ja mängisime võrkpalli. Julgemad pistsid rinda mereveega ning ujusid Kiipsaare majakani, mis viltu vajununa meres seisab. Teisel päeval arutasime järgmisel õppeaastal toimuvate sündmuste korraldamise üle ja jagasime oma mõtteid maailmakohviku teemalaudades. Neis mõtisklesime nii programmijuhtide tööülesannete üle kui rääkisime Erasmuse õpirändest ja tudengite kaasamisest tudengiaktivismi.

Maailmakohviku arutelud täies hoos. Foto: Mattias Kitsing

Tudengielu on täpselt nii lahe, kui lahedaks selle ise teed! – just see mõte jäi väljasõidul kõlama. Niisiis innustab üliõpilasesinduse pere kõiki tudengeid suvel mõnusalt puhkama ja akusid laadima, et sügisel uue hooga nii õppetöösse kui tudengiellu sukelduda!

Meeleolukat suve!

Hommikune kontsert bussis. Foto: Mattias Kitsing

Terves kehas terve vaim. Foto: Mattias Kitsing

Karastav suplus. Foto: Mattias Kitsing


Comments


bottom of page