top of page

Üliõpilasesinduse suvetervitus

Mis võiks olla veel mõnusam, kui pärast tegusat semestrit veeta kaks päikesepaistelist ja aktiivset päeva koos lõbusate kaaslastega! Just nii möödus TalTechi üliõpilasesinduse personali suvine väljasõit. Sel aastal toimus traditsiooniline üritus Roosta puhkekülas.


Väljasõidul vaadati otsa uuele õppeaastale, pandi paika plaane avalöögi orienteerumiseks ja uue tegevuskava koostamiseks. Lisaks saime koos mõnusalt aega veeta, tehes aktiivseid tegevusi ja saunas käies.


Üliõpilasesindus soovib kõigile Tipikatele kaunist suve ja panime kokku paar soovitust meie liikmetelt, kuidas võtta sellest maksimumi.


Mark Toomsalu - üliõpilaskonna juhatuse liige tudengielu valdkonnas


Oooo, suvi, oooo, suvi - lõpuks oledki kohal.


Suvel on sinu aeg nautida oma kooliaasta töövilju ning teha endale väike pai, et oled selle aasta ilusti vastupidanud. Puhka ning muidugi ole ka oma kallite sõpradega koos, et ka vaheajal luua ägedaid mälestusi. Kui Eesti ilm naeratab, siis muidugi naudi ka randa ja näeme juba sügisel.


Okei, nali, näeme juba Suvemängudel. ;)


Karoliine Orav - Esinduskogu koordinaator

Heihei! Pikk õppeaasta on seljatatud ja lõpuks on käes SUVI! Nüüd on ideaalne võimalus akusid laadida ja hinge tõmmata. Mina soovitan kõigile minna autoga väikesele road trip'ile ja uudistada Eestimaad. Eestis on palju põnevaid paiku, mida avastada. Võtke kaasa parim seltskond ja planeerige üks huvitav minipuhkus. Lisaks sellele käib suve juurde ka rannas mõnulemine. Soovitan teil kõigil leida lähim rand ja minna kuumal suvepäeval end sinna jahutama. Ärge unustage kindlasti ka lihtsalt puhata. Vahel on parim, mida teha, lihtsalt aeg maha võtta. Ilusat suve!!


Pille Ülem - hariduskommunikatsiooni koordinaator

Mina soovitan kõigil Tipikatel visata ülikooli mured seljataha ja nautida suve. Kui sul on suvemängude pilet olemas, siis oled juba poolel teel; kui ei ole, siis hoia silmad ja kõrvad lahti, sest äkki õnnestub sul kuskilt mõni pilet veel leida. Kui siiski mitte, siis suvi on täis ägedaid festivale, kuhu sõpradega minna. Ja pidutsemise vahel ära unusta ka aega maha võtta iseendale, näiteks lugedes mõnda head raamatut või võttes ette väikese matka. Nautige suve!


Markus Soodla - spordivaldkonna projektijuht

Minu arvates on suvi ikkagi koolist puhkamiseks mõeldud, nii et tuleks teha seda, mis endale kõige rohkem meelepärane on. Sõpradega kvaliteetaja veetmine, spordi tegemine mõnusas päiksepaistes ja ka lihtsalt vahel omaette olemine ja puhkamine oleksid minu soovitused selleks suveks. Edukat ja lahedat suve kõigile!


Ilusat suve Tipikad!Comentarios


bottom of page