top of page

10 põhjust, miks tulla Üliõpilaste XXII Suvemängudele

Kõige ainulaadsem suvine tudengiüritus tuleb taas - Üliõpilaste XXII Suvemängud toimuvad juba 1. – 3. juulil mõnusas Kääriku spordibaasis. Praegu on üritusele pileteid müüdud juba üle 1000! Miks nii paljud tudengid kokku tulevad ja miks ka Sina peaksid kiiresti pileti ostma?


1. Suvemängud on aasta kõige suurem ja vingem tudengisündmus, kuhu tulevad kokku tudengid 14 erinevast kõrgkoolist üle Eesti – suurepärane võimalus leida endale sõbrad igast Eesti nurgast.


2. Osalejaid ootab ligi 40 erinevat spordi- ja meelelahutusala, millest leiavad endale sobiva nii professionaalsed sportlased kui ka kõik, kes lihtsalt midagi uut proovida tahavad. Kavas on traditsioonilised spordialad, mõnusad nautlemisalad ning tiba naljakad ja omapärased alad. Kõikide aladega saad tutvuda siin: https://ylisport.ee/svm-programm1.


3. Piletihinna sees on lausa kuus toidukorda: kaks hommikusööki, kaks lõunasööki ja kaks õhtusööki.


4. Reede ja laupäeva õhtul muutub Kääriku kõige vingemaks peokohaks koos DJ-de ja live-üllatusesinejatega. Enne pidu saab nautida vägevat meelelahutusprogrammi, kust ei puudu ka naiste mudamaadlus!


5. Kääriku spordibaas pakub kõikidele midagi: lisaks vajalikele spordirajatistele ootab seal ilus liivase rannaga järv, metsarajad, saunad ja telklaagri korraldus. Seega saavad osalejaid lisaks sportimisele nt grillida, ujuda ja päevitada või lihtsalt mõnusalt suve nautida.


6. Suvemängudel saad ennast tõsiselt proovile panna olles samal ajal toetavas ja turvalises keskkonnas. Suure tõenäosusega proovivad kõik osalejad mingit ala esimest korda! Muidugi saab vanadelt karudelt ka alati julgesti abi küsida.


7. Suvemängud on imeline võimalus panna koos sõpradega semestrile punkt ning pärast väsitavat sessi end veidi lõdvaks lasta! Unusta (natukeseks) algoritmid, standardid ja valemid ning naudi viimasepeal sportimis- ja meelelahutusvõimalusi!


8. Igal aastal antakse parimale kõrgkoolile tulemuskarikas, mida ka TalTechil on au olnud mitmel aastal võita. Viimastel aastatel napsas selle küll Tartu Ülikool, kuid nüüd on täitsa paras aeg see Ehitajate teele tagasi tuua!


9. Suvemängude mälestused jäävad Sinuga kogu eluks! Uued sõbrad, uued kogemused, uued ideed ja mõtted – kõik need on ürituse lõppedes täielikult garanteeritud.


10. See on lihtsalt maailma eesti kõige vingem üritus! Tule ja vaata ise!


Pileteid on alles vaid piiratud koguses, seega tasub kiirustada: https://fienta.com/et/svm-taltech22
Comments


bottom of page