top of page

Liitu Üliõpilasesindusega!

Kas sa tahad teha veel ülikoolis midagi ägedat ning seda nii vahvas seltskonnas nagu on Üliõpilasesindus? Kui jah, siis siin ei ole isegi kahtlust, et iga positsioon üliõpilasesinduses on väärt kandideerimist. Vaatame aga üle, mida ütlevad praegused koordinaatorid üliõpilasesinduse kandideerimiseks avatud positsioonide kohta.


Mis on sinu positsiooni juures positiivne?


Mari: Tunnustamisürituste koordinaator on väga positiivse energiaga roll, kuna peamine ülesanne aasta jooksul ongi inimesi tunnustada. Inimeste tunnustamine tehtud töö ja saavutuste eest on nii rõõmus ja positiivne sündmus, mis annab hea laengu nii tunnustatavale kui ka koordinaatorile endale. Me ju kõik tahame, et meid märgataks ja tunnustatakse, kui oleme vaeva näinud, ning see ongi selle rolli peamine ülesanne.


Naatan: Mina arvan, et Juuliuseks olemise juures parim asi on see, et sa ei pea otseselt nagu tööd tegema. Paned kostüümi selga, läheb nagu incognito mode peale ja saad olla nii goofy, kui tahad. Juulius teeb inimesed rõõmsaks ning üliõpilasesinduse üritused omanäoliseks ja toredaks.


Sten: Ürituste koordinaatori positsiooni juures on positiivne see, et saab väga suure kogemuse ürituste korraldamises. See hõlmab endas ka tutvumist kooli poolt pakutavate võimalustega, tänu milleta üritust teha ei saaks, ning inimestega, kes kooli ürituste toimumise võimalikuks teevad.


Diana: Reklaame näeme igal pool, mõtlemata, kuidas need meieni jõuavad. Aga just reklaamikoordinaatori positsioonil saab sellesse maailma sukelduda! Reklaamikoordinaatori positsiooni positiivne külg on see, et sa saad suhelda väga paljude erinevate ettevõtetega ning luua kontakte tulevikuks.Mida sinu positsioon on pakkunud sulle?

Mari: Tunnustamisürituste koordinaatori roll on pakkunud erinevaid väljakutseid - alustades sellest, et koos komisjonidega tuleb välja selgitada erinevate tiitlite/ürituste jaoks inimesed, keda Üliõpilasesindus sooviks tänada või premeerida silmapaistva tegevuse eest. Teisalt aga kogu see töö seal taga koos ürituste koordinaatoriga, et tunnustamisüritused oleksid läbimõeldud ning korraldus heal tasemel. Muidugi viimaseks võib mainida suhtlust ja kommunikatsiooni ning seda päris paljude osapooltega, k.a TalTechi tudengid.


Diana: Reklaamikoordinaatori positsioon on andnud mulle laia silmaringi, palju tutvuseid ning kogemuse kodumaiste ja ettevõtetevaheliste ettevõtetega suhtlemisel.


Sten: Ürituste Koordinaatori postitsioon on pakkunud mulle meeletut enesearengut. See õpetab projekti- ja meeskonnajuhtimist.Miks peaks sinu positsioonile kandideerima?


Mari: Tunnustamisürituste koordinaatoriks peaksid just seepärast kandideerima, et sinu töö paistab silma ka väljapoole Üliõpilasesindust ning alati on tore näha neid rõõmsaid ja tänulikke pilke, kui tublid inimesed saavad tunnustatud.


Naatan: Kandideerida võiks maskott Juulius Tipika koordinaatoriks, et saada osaks mega ägedast üliõpilasesinduse tiimist ja sellega kaasnevatest hüvedest. Sa saad teha koostööd kooli ja ettevõtetega ning arendada ülikooli tuntud turunduskanaleid.


Diana: Reklaamikoordinaatorina saad suhelda väga paljude erinevate ettevõtetega ning luua kontakte tulevikuks. See sobib nii inimesele, kes sarnast asja juba varem teinud, kui ka tudengile, kes ei ole turundusmaailmaga kokku puutunud, kuid soovib kogemust ja ennast proovile panna. Väga olulisteks aspektideks on huvi ja pealehakkamine, need viivad sihile ning ajendavad sponsoreid ja ettevõtteid ülikooliga koostööd tegema.


Sten: Minu positsioonile peaks kandideerima sellepärast, et kui soovid suurtesse tudengielu üritustesse panustada, siis üheski teises organisatsioonis ei saa midagi nii võimast teha.Siin on sinu võimalus, kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri 16.maiks katariina.laretei@tipikas.ee. Lisaküsimuste korral pöördu üliõpilasesinduse personali poole või kirjuta Katariinale. Kohtume ÜEs!Comments


bottom of page