top of page

ReaalAbi nõustamisega matemaatika ja füüsika selgeks

Kodune ülesanne valmistab peavalu või loengute sisu mõistmine tundub ilmvõimatu? Tudeng, ära oota abi küsimisega ja keeruliste õppeainetega tegelemisega sessi alguseni. Alates 1. oktoobrist pakub TalTech nõustamiskeskus uut teenust – tudengilt tudengile nõustamine matemaatikas ja füüsikas. Tule julgelt ReaalAbi nõustamisele, kus Sul aitab õppetööga järje peale jõuda teine tudeng!

Aja konsultatsiooniks/nõustamiseks saad kiirelt ja hõlpsasti broneerida nõustamiskeskuse veebilehel. Ühes nädalas on võimalik endale broneerida üks nõustamisaeg. Konsultatsioon kestab 45 minutit ja on tudengi jaoks tasuta! Kindlasti kirjelda aega broneerides võimalikult täpselt oma küsimust või teemat, millega hädas oled, et nõustaja oskaks konsultatsiooniks ette valmistuda.

Pärast aja broneerimist võtab nõustaja Sinuga ühendust hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul, et leppida kokku nõustamise toimumiskoht. Vastavalt kokkuleppele võib nõustamine toimuda nii veebis kui päriselt kokku saades.

Ole targem kui tudeng sel pildil – tule ReaalAbi nõustamisele 😉

Nõustamisele võib tulla ka mitmekesi!

Nõustamisele võib tulla ka kahekesi või kolmekesi. Kui Sinu kursusekaaslastel on sama ülesande kohta küsimus või neile valmistavad samad teemad raskusi, võid nemadki kaasa võtta. Anna sellest nõustajale enne teada, et tulete mitmekesi.

Kes on nõustajateks?

Kõik neli nõustajat on samuti Tehnikaülikooli tudengid. Nõustajate täpsemad kirjeldused leiab nõustamiskeskuse veebist. Samuti on veebis välja toodud, millistes õppeainetes nõustajad konsultatsioone pakuvad. Kui selles nimistus Sinule raskusi valmistavat õppeainet ei leidu, ei tasu heituda – nõustamiseks aega broneerides kirjelda oma küsimust ja kindlasti leitakse mingi lahendus.

Kui tunned, et oskad mõnda õppeainet eriti hästi ja tahaksid end proovile panna teisi õpetades, võid järgmisel semestril ise nõustajaks kandideerida. Nõustajad läbivad ka juhendamise koolituse.

Uuri lisa ja broneeri aeg: https://www.taltech.ee/reaalabi

Küsimuste korral pöördu: studenthelp@taltech.ee

Jälgi Juuliuse blogi ja püsi kursis TalTechi üliõpilasesinduse värskeimate uudiste ja haridusteemadega. Uus lugu juba järgmisel esmaspäeval!

Comments


bottom of page