top of page

Selle kevade ägedaim võimalus!

Alanud on kandideerimine otsustuskogudesse. Tule, hakka tudengiesindajaks! Kõigil Tehnikaülikooli tudengitel on võimalik kandideerida üliõpilaskonna esindajaks ja viia tudengite hääl otsustajateni. Haara võimalusest kinni ja kandideeri, et tudengite hääl ei kõlaks kui hüüdja hääl kõrbes, vaid sel oleks tõeline jõud taga! Siin on Sinu võimalus soovitud muutused ellu viia.

Millega tegeletakse otsustuskogus? Nagu nimigi ütleb, erinevate otsuste vastu võtmisega. Seega saad otsustuskogusse kuuludes tähtsate otsuste juures oma sõna sekka öelda ja protsesse suunata. Õpetlik ja arendav kogemus on garanteeritud.

Tudengiesindajad valitakse esinduskogu korralisel koosolekul 1. juunil. Sel kevadel valitakse järgmised tudengiesindajad:

○ TalTech senatisse – 4 esindajat ○ EÜL üldkoosolekule – 6 esindajat

TalTech senatis arutatakse ülikooli õppetegevuse ning teadus- ja arendusküsimuste üle. Sinna kuuluvad rektor, prorektorid, dekaanid ja üliõpilaste esindajad. Vaata senati koosseisu siit: https://taltech.ee/senat

EÜL ehk Eesti Üliõpilaskondade Liit on üliõpilaste katusorganisatsioon, mis seisab tudengite huvide ja õiguste eest. EÜL üldkoosolek on liidu kõrgeim otsustuskogu, mis suunab liidu eesmärke, strateegiat ja muud. Lisainfot EÜLi tegemiste kohta leiad siit: https://eyl.ee/eul-2/

Kandideerimiseks esita avaldus ja motivatsioonikiri 24. maiks kella 16:00-ks digitaalselt allkirjastatuna info@tipikas.ee. Lisainfot saab küsida samal meiliaadressil.

Haara võimalusest kinni ja kandideeri!

Comments


bottom of page