top of page

Tere tulemast Kristiina, üliõpilasesinduse uus turundus- ja kommunikatsioonispetsialist!

Aprilli keskel alustas üliõpilasesinduses tööd uus turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Kristiina Kuusemets. Kes ta on ja millega tegeleb, saad teada siit artiklist!

Üliõpilasesinduse turundus- ja kommunikatsioonispetsialist haldab ja arendab tudengielu infokanaleid ehk tegutseb igapäevaselt selle nimel, et tudengitele kasulik teave ikka kõikide soovijateni jõuaks. Selleks teeb ta koostööd ülikooli turunduse ja kommunikatsiooni osakonnaga, õppeosakonnaga, tudengiorganisatsioonidega jpt. Iganädalaselt saadab ta välja tudengielu nädalakirja, mille jaoks kogub sisendit. Kes aga tudengitele midagi põnevat korraldab, võtke julgelt ühendust! Üliõpilasesinduses aitab ta paika panna projektide turundusplaanid ning koordineerib enda valdkonda kuuluvaid personali liikmeid. Neid on lausa kuus: ajakirja Studioosus peatoimetaja, reklaamikoordinaator, sotsiaalmeedia koordinaator, kujundaja-küljendaja, tudengielu fotograaf ning üliõpilaskonna maskoti Juulius Tipikas koordinaator.

Tutvume Kristiinaga lähemaltKristiina Kuusemets. Fotod: erakogu.

Mis ajendas sind kandideerima TalTech üliõpilasesinduse turundus- ja kommunikatsioonispetsialistiks?

Kuna ülikooliajal puutusin tihedalt kokku tudengieluga ning mulle väga-väga meeldis kõik see, siis mõtlesin uuesti selle tudengielu melu ja töökuse oma ellu tagasi tuua. Olen terve oma tööelu töötanud turunduse peal ning mulle väga meeldib see. Tundsin, et nüüd on õige aeg need kaks otsa taaskord kokku tuua.

Milline on sinu nägemus sellest ametikohast? Mida sooviksid siin ellu viia?

Soovin ametikohal veelgi edendada turundust ning kommunikatsiooni üliõpilastele, näidata välja üliõpilasesinduse toimetusi, et olla veelgi läbipaistvam. Soovin arendada nii ennast kui ka kaasa aidata organisatsiooni arengule, luua ehk uusi projekte ning süsteeme, mis jäävad ka peale mind toimima.

Jutusta palun, milline tudeng sa olid ja millega oma tudengielu sisustasid.

Kui olin tudeng, siis mul oli oluline, et kõik saaks tehtud, aga oleks samas ka fun. Enamjaolt sisustasin oma tudengielu lüües kaasa erinevates projektides ning end koolitades ning ise ka natukene koolitusi andes (neid siis pigem viimasel aastal). Tudengina olin ma kohusetundlik (tähtajad olid ja on siiani minu jaoks väga olulised) ning kõik-peab-saama-tehtud mentaliteediga.

Mis on praegu sinu hobid-huvialad?

Hetkel tegelen vabal ajal spordiga, harin ennast (õpin toitumisnõustamist) ning kui aega veel üle jääb, siis meeldib mulle lugeda.Kristiina Kuusemets. Fotod: erakogu.

Comments


bottom of page